<<  Firma  Frofili   >>

AKTAŞ TARIM;  Tarım makina ve ekipmanlarının imalat ve pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

Firmamız; tarımsal girdilerin başında yer alan tarım makinaları konusunda Türkiye genelinde faaliyetlerini sürdüren %100 Türk iştirakli bir tarım makinaları imalatçı firmasıdır.

 

Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.

 

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

 

İmalatımız; hidrolik uzatma kepçe, hidrolik devirmeli kepçe, hidrolik düz kepçe, tesviye küreği, pistonlu tesviye küreği, kovalı liftli saman kepçesi, pancar selesi gübre serpme makinası, ot toplama tırmığı, liftli kaldıraç, kaldıraç, anız patlatan, döküm merdane ve diğer tarım makina ve ekipmanlarından oluşmaktadır.

 

Şirketimizin gücü ve ayrıcalığı; güçlü bir grup yapısı, hız ve yaratıcılık becerimizden kaynaklanmaktadır. Güçlü ve deneyimli kadrosu ve finans gücü, AKTAŞ Tarım Makinaları'nın sektörde faaliyet gösteren diğer firmaların karşısında avantajlı bir konumda olmasını sağlamaktadır.


Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur..

Vizyonumuz; Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

 

Misyonumuz; Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak


Kalite ; Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü,sağlam ve kaliteli üretime özen gösterilir.

 
Aktaş Tarım Makinaları Sanayi
Yönetim Kurulu Başkanlığı